(Для яндекс метрики)

Якість

22 Апр 2014

На фабриці «Мівіна-3» працює виробничо-технологічна лабораторія, що веде контроль сировини, що надходить, і контроль якості на всіх етапах виробництва. Усі інгредієнти, що використовуються для продуктів, – лише вищої якості. На етапі підготовки борошно проходить додаткове очищення системою магнітів, а вода – фільтрами зворотного осмосу, що видаляють усі сторонні частки на молекулярному рівні.

Усі параметри технологічних процесів контролюються сучасними електронними системами, що керують змішуванням, дозуванням і фасуванням продуктів. Готова до відвантаження продукція ще раз проходить дублюючий контроль якості й складу як всередині підприємств, так і в державних органах контролю.

У 2002 році підприємства компанії «Техноком» сертифіковані на відповідність Міжнародній системі менеджменту якості ISO 9001:2000, що дозволило експортувати продукцію компанії у 22 країни ближнього й далекого зарубіжжя. У 2007 році на підприємствах «Технокома», одних із найперших в Україні, впроваджена система харчової безпеки НАССР.

Довідка:

ISO 9000 — серія міжнародних стандартів ISO, що регламентують управління якістю на підприємствах. Система стандартів розроблена Міжнародною Організацією зі Стандартизації (ISO, International Organization for Standardization), що ґрунтувалася на розробках Британського інституту стандартів BS 5750. Стандарти ISO 9000 прийняті більш ніж 90 країнами світу. ISO має декілька версій, одна з них – ISO 9001:2000 — «Системи менеджменту якості. Вимоги».

Сертифікат ISO 9000 необхідний підприємствам, що працюють на міжнародних ринках або з міжнародними постачальниками, що вимагають наявність такого сертифікату; що працюють в секторах економіки, регульованих урядом, або з урядовими організаціями країн, у яких наявність сертифікату ISO 9000 є обов’язковою. Мета ISO 9000 — внести узгодженість у відносини між компаніями у формі споживач/постачальник. Стандарт допомагає компаніям формалізувати їхню систему управління процесом перевірки якості й відповідності продукції.

Система НАССР (у англійській транскрипції HACCP “Hazard Analysis and Critical Control Points”, що у перекладі означає «Аналіз ризиків і критичні точки контролю») використовується, в основному, підприємствами-виробниками харчової продукції.

Ця система забезпечує контроль на всіх етапах харчового ланцюга, у будь-якій точці процесу виробництва, зберігання й реалізації продукції, де можуть виникнути порушення. Для впровадження системи НАССР виробники зобов’язані не лише досліджувати свій власний продукт і методи виробництва, але й застосовувати цю систему та її вимоги до постачальників сировини, допоміжних матеріалів, а також системи оптової та роздрібної торгівлі.

Другие статьи раздела "Український":