(Для яндекс метрики)

Технології

22 Апр 2014

Виробництво продукції починається з контролю сировини, що проводить виробничо-технологічна лабораторія, створена на фабриці «Мівіна-3» й фабриці з виробництва спецій і приправ. Лабораторія має атестат акредитації Харківського державного центру стандартизації, метрології та сертифікації. У виробництві продуктів використовуються натуральні інгредієнти лише вищої якості.

При виробництві вермішелі борошно проходить очищення в системі магнітів і фільтрів, що уловлюють найдрібніші частки сторонніх речовин. Такої ж процедури очищення зазнає необхідна за рецептурою вода. Замішане тісто розкочують і нарізають на тонкі нитки, що обробляються парою при температурі 120 градусів, потім вермішель обсмажується в пальмовій олії. Після такої процедури вермішель уже готова до споживання. Тепер її залишається лише висушити, охолодити й розфасувати в спеціальну харчову упаковку.

Картопляне пюре містить картопляні пластівці, виготовлені зі СПРАВЖНЬОЇ КАРТОПЛІ, яку за технологією подрібнюють на пластівці, готують на парі та висушують.

Як картопля перетворюється на пластівці?

1

Ретельно миється та чиститься.

2

Ріжеться на невеликі шматочки.

3

Готується на парі за високої температури.

4

Сушиться гарячим повітрям.

5

Фасується в герметичну упаковку.

Технологія приготування приправ – це ретельне змішування інгредієнтів у суворо визначеній пропорції. Завдяки цьому досягається стійкий, виразний смак і аромат приправ. Застосування цієї технології дає можливість виробляти приправи стабільно високої якості.

За точним дотриманням параметрів технологічних процесів стежать сучасні дозувально-фасувальні апарати, змішувачі овочів, температурні датчики, термопари й інші прилади.

Відмінний смак і свіжість перших і других страв ТМ «Мівіна Домашня» зберігаються завдяки технології сучасного консервування «Keep all fresh». М’ясо та овочі ріжуться на шматочки, фасуються в герметичну упаковку і тушкуються у власному соку під тиском пари. Багатошарова герметична упаковка захищає продукт від небажаного впливу повітря та світла, що дозволяє без додавання консервантів зберегти всю природну користь, свіжість і натуральний смак м’яса та овочів.

Як ми зберігаємо м’ясо та овочі?

Ретельно миються інгредієнти: м’ясо та овочі.

Попередньо обсмажені м’ясо і овочі разом зі спеціями фасуються в герметичні пакетики.

Тушкуються у власному соку під високим тиском пари за температури +121°С.

Довідка:

Ця технологія вперше була застосована в Японії ще 30 років тому. Сьогодні за технологією «Keep all fresh» виробляються не лише продукти швидкого приготування, але й консерви «преміум-класу» із м’яса й риби. У світі вона відома як «м’які консерви».

Обладнання для виробництва продуктів за технологією «Keep all fresh» на території СНД мають небагато компаній, «Техноком» – одна з них. Натуральне м’ясо, овочі, спеції, що використовуються для приготування продукції, – лише українського виробництва.

Другие статьи раздела "Український":