(Для яндекс метрики)

Компанія «Без кордонів» — перевірений експерт з питань міграції

4 мая 2016

Компанія «Без кордонів» - перевірений експерт з питань міграції

Не секрет, що будь-яка поїздка за межі України супроводжується тривалим збором паперів та організаційними питаннями. Багатьом людям справитися з цими завданнями непросто, тому вони готові довірити їх професіоналам. Візовий центр «Без кордонів» допомагає реалізувати будь-яку поїздку, взявши на себе усі клопоти.

Візовий центр «Без кордонів» — успішна фірма зі значним професійним досвідом. Головною метою компанії є кваліфікована допомога нашим громадянам у виїзді за кордон. Для реалізації поставленої задачі зібрано команду кращих фахівців, які відмінно розбираються у всіх міграційних питаннях і вміють оперативно приймати рішення. Наші спеціалісти постійно проходять професійне навчання, щоб запропонувати відмінне обслуговування.

Найбільшою цінністю «Без кордонів» є клієнти. Ми завжди прикладаємо максимальні зусилля для вирішення будь-якого питання. Саме тому усі наші клієнти отримують бажані результати.

 

 

Наша фірма надає великий діапазон послуг:

  • 1. Візова підтримка у понад 50 країн (країни Шенгенської зони, Америка, Канада, Китай, Сінгапур, Японія, Індія, Румунія, Болгарія, Австралія, ОАЕ, Південна Корея і інші). Фахівці «Без кордонів» надають комплексну кваліфіковану допомогу по оформленню документів на різні типи візи: Шенген, робочі, туристичні, гостьові, шопінг візи, репатріаційні, культурні, бізнес-візи. Відсоток позитивних рішень по наших клієнтах складає 98%, що свідчить про якісну та відповідальну роботу спеціалістів «Без кордонів».
  • 2. Підбір вакансій за кордоном. За період нашої діяльності нам вдалося успішно працевлаштувати в інших країнах багато людей. Ми напрацювали велику базу вакансій для бажаючих працювати в Польщі, Німеччині, Ізраїлі, Англії, Канаді, Бельгії. У планах компанії залучення до співпраці роботодавців з різних країн.
  • 3. Консультування по виготовленню звичайних та біометричних закордонних паспортів.
  • 4. Резервування готелів.
  • 5. Продаж дешевих авіаквитків.
  • 6. Послуги легалізації.
  • 7. Навчання в США.

 

 

Перед тим, як замовити наші послуги, Ви можете отримати безкоштовну консультацію. Фахівці «Без кордонів» нададуть вичерпну інформацію по будь-яких питаннях, що стосуються виїзду за кордон. А тих, хто вирішив стати нашим клієнтом, ми здивуємо низькими цінами.

Отримати повну інформацію про послуги «Без кордонів» та дізнатися розцінки можна на офіційному сайті компанії www.bezkordoniv.com.ua.