(Для яндекс метрики)

Команда

22 Апр 2014

Колектив компанії «Техноком» – це 2 000 висококласних фахівців! Кожен із нас відчуває свою причетність до великої загальної справи, успішної та шанованої компанії. ТМ «Мівіна» – це дійсно народний бренд, і ми, не приховуючи, пишаємося цим.

Соціальний пакет для співробітників – один із кращих у галузі. Усі співробітники забезпечені безкоштовним харчуванням, пільговим медичним обслуговуванням, безкоштовним відпочинком на заміській базі в одному з мальовничих куточків Харківщини – Старому Салтові.

Для занять спортом у компанії відкритий спорткомплекс із 50-ти метровим басейном на 6 доріжок. Тут регулярно проводяться змагання з плавання – справжні «олімпійські запливи»! Для співробітників і їхніх дітей працюють різні освітні гуртки й спортивні секції. Для цього створена потужна матеріально-технічна база.

На території спорткомплексу регулярно проводяться конкурсні програми й святкові заходи для дорослих і дітей. Відвідування спорткомплексу повністю безкоштовне!

Для підтримки юних талантів, керівництвом компанії у 2006 році створений Фонд «Майбутнє Мівіни». Для дітей співробітників передбачені значні грошові премії за успіхи в спорті, навчанні, мистецтві. Вручення премій відбувається три рази на рік – під час святкування Дня знань, Нового року й Міжнародного дня захисту дітей. Щороку діти співробітників безкоштовно відпочивають в санаторіях на березі Чорного моря.

Поряд із заходами щодо організації відпочинку, ведеться активна робота з навчання персоналу, відпрацювання професійних навичок. Для цього залучаються кращі тренінгові компанії. Компанія зацікавлена в кар’єрному та професійному зростанні своїх співробітників – штат лінійних менеджерів формується переважно з числа співробітників компанії.

Другие статьи раздела "Український":