(Для яндекс метрики)

Досягнення

22 Апр 2014

Всього за один рік (до 1996 року) після початку виробництва нового для українського ринку продукту – вермішелі швидкого приготування, торгова марка «Мівіна» досягає величезної популярності свого продукту і довіри з боку покупців. Загальна кількість вироблених упаковок вермішелі швидкого приготування досягає 1 мільйона на місяць, а сама назва «Мівіна» стає загальною для всіх продуктів швидкого приготування.

До 2001 року «Мівіна» є абсолютним лідером серед торговельних марок продуктів швидкого приготування вітчизняного виробництва.

До 2004 року рівень споживання вермішелі «Мівіна» в Україні сягнув рекордної відмітки – 97 %.

З 2002 року продукція компанії «Техноком» постійно завойовує високі національні та міжнародні нагороди: «Вибір року», «Золота торговельна марка», «Вища проба», «Європейська якість».

2007 рік: за оцінками експертів смакові приправи «Мівіна» – лідер ринку приправ в Україні; завдяки своїй високій якості, приємному смаку й відмінному аромату, приправи завоювали перевагу в більшості українців.

2008 рік стає для компанії по-справжньому «золотим». Смакові приправи «Мівіна» визнані «Брендом року – 2008». Компанія відзначена одними з найвищих нагород престижного рейтингу «Золота Фортуна»: у квітні 2008 року – «Золотою Стелою» і Золотим дипломом «Якість 3-го тисячоліття», у червні – медаллю ЮНЕСКО і медаллю «Народне визнання за екологічно чисте виробництво».

Усього, із дня свого заснування в 1993 році, продукція компанії «Техноком» зібрала переможну колекцію – більше 140 нагород.

2010 рік став для компанії переломним. У лютому 2010 року «Техноком» увійшов до складу групи компаній Nestle. Це нова віха в розвитку підприємства: нова політика, нові плани, нові перспективи. Nestle – одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва якісних продуктів харчування.

Другие статьи раздела "Український":