(Для яндекс метрики)

Дилерам

22 Апр 2014

Ми раді, що ви зацікавлені в побудові партнерських стосунків з нашою компанією! ТОВ «Техноком» – це надійний діловий партнер, що надає максимально вигідні умови для співпраці. Ми готові разом з вами йти вперед, спільно розвиваючи бізнес для досягнення високих результатів!

Основні переваги співпраці з ТОВ «Техноком»:

«Техноком» – лідер українського ринку продуктів швидкого приготування (ПШП) і приправ. Ми – стабільна компанія, що динамічно розвивається, успішно працює на ринку України з 1993 року.

Виробничі підприємства ТОВ «Техноком» сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2000, підтверджуючим світовий рівень якості і безпеки всіх продуктів. У 2007 році на підприємствах ТОВ «Техноком», одних із перших в Україні, упроваджена система харчової безпеки НАССР (сертифікат ISO 22 000).

Високий рівень довіри споживачів до торгової марки «Мівіна». Торгова марка «Мівіна» є маркою високої якості, що сприймається як своя, перевірена часом і досвідом споживачів. Відсоток знання марки серед споживачів: вермішелі – 89,9 %, пюре – 85,8 %, приправ – 83 %; відсоток споживання відповідно: вермішелі – 85,7 %, пюре – 80,8 %, приправ – 66 % (за даними TNS-Україна, 2008 рік (весна), вибірка – 5000 респондентів у віці 12-65 років, які мешкають у містах 50000 і вище). ТМ «Мівіна» впевнено утримує позицію лідера.

Позитивний імідж і стійка репутація брендів «Мівіна», «Мівіна Домашня», «Мівіна Букет», «Мівіна Привіт обід» і самої компанії «Техноком» забезпечують високий базовий рівень продажів на момент відкриття торговельної точки.

«Техноком» регулярно виводить на ринок ПШП нові продукти, впроваджує інноваційні технології, розширює асортимент з урахуванням смакових побажань споживачів.

Ми співпрацюємо з компаніями, що спеціалізуються на проведенні маркетингових досліджень ринку ПШП і приправ, отримуємо від них об’єктивну і свіжу інформацію, на підставі якої розробляємо маркетингові плани, а у разі потреби, оперативно вносимо до них зміни.

Великий рекламний бюджет забезпечує активне просування продукції ТОВ «Техноком» у всіх торгових мережах України.

Дотримуючись ринкових тенденцій, ТОВ «Техноком» укріплює і розширює співпрацю з ведучими рітейлерами в Україні. На сьогоднішній день наша продукція представлена практично в усіх супермаркетах України.

Додаткові переваги для наших дистриб’юторів:

Регулярні, своєчасні й безкоштовні постачання всього асортименту продукції на склад дистриб’ютора.

Приваблива система знижок, відстрочення платежу.

Постійна та всебічна рекламна підтримка ТМ «Мівіна» в усіх комунікаційних каналах.

Надання повного комплекту РОS-матеріалів і торговельного обладнання.

Проведення стимулюючих акцій, спрямованих на споживачів і партнерів.

Надання інформації про результати останніх маркетингових досліджень.

Проведення консультацій, семінарів з обміну досвідом в питаннях ведення бізнесу для здобуття максимального прибутку.

ТОВ «Техноком» успішно співпрацює з 29 регіональними дистриб’юторськими компаніями.

Другие статьи раздела "Український":